Zondag 13 april is het Palmpasen.
Daarom gaan we op zaterdag 12 april weer Palmpasenstokken maken in het Bakkerijmuseum bij de Warkense Molen.
Om te voorkomen dat iedereen tegelijk komt hebben we dit jaar besloten om met tijdsloten te gaan werken. We beginnen om 11.00 uur en eindigen om 16.00 uur.
Bij het aanmelden kan iedereen aangeven welk tijdstip het beste past. Binnen het tijdslot kunnen maximaal 15 kinderen hun aanwezigheid melden, zo heeft iedereen ruimte en tijd genoeg om rustig zijn of haar haantje te maken en te bakken, daarna kan de stok worden versierd. De totale tijd voor het compleet maken van de stok duurt circa 1 tot 1,5 uur.
In totaal is er voor maximaal 75 kinderen materiaal beschikbaar.
Op 12 april kunnen de kinderen zich melden in de Maalderieë. Daar ontvangen ze meer informatie, krijgen ze een Palmpasenstok en is er voor ieder kind een zakje met ingrediënten beschikbaar om de stok te versieren. Er is geen leeftijd verbonden aan deze deelname want uiteraard mogen de ouders meehelpen bij het versieren.
Om te voorkomen dat er op de dag zelf geen ruimte meer is, dient iedereen zich dus vooraf aan te melden. Wanneer na de voorverkoop blijkt dat er nog plekken vrij zijn, kunnen deze op de dag zelf nog worden ingevuld.
Kosten bedragen € 7,50 p/p.
Deze kosten moeten bij het aanmelden gelijk worden voldaan. (Onderaan deze pagina.)
Locatie: Lage Lochemseweg 25, 7231 PK Warnsveld
Voor vragen of opmerkingen: bakker@warkensemolen.nl
In de Maalderieë kun je terecht voor een heerlijk kopje koffie/thee met krentenwegge of een frisdrankje.
Bij voldoende wind zal de molen draaien en (indien aanwezig) zal er dan graan gemalen worden.

